Слухати

Слов’янські переселенки атакували мера: Вы нас вообще за людей не считаете!

06 червня 2016 - 15:35 249
Міський голова зазначив, що міська влада не може ніяким чином вплинути на прийняття тих чи інших законів, що стосуються переселенців. І всі ці питання — це компетенція ВР

Переселенці, які живуть в Слов’янську палко пожалілися міському голові Вадиму Ляху про свої проблеми, передають «Славянские ведомости». 

Переселенці вважають, що місцева влада теж винна в тому, що існує маса проблем у тимчасово переміщених осіб. Також вони висловили свої претензії з приводу депутата Юрія Солода, який пройшов до ВР від Слов’янська. Переселенці вважають, що Юрій Солод не з’являється на своєму окрузі і що він нічого не робить, щоб полегшити життя громадянам України, які змушені були покинути свої будинки.

Міський голова зазначив, що міська влада не може ніяким чином вплинути на прийняття тих чи інших законів, що стосуються переселенців. І всі ці питання — це компетенція ВР.

Наступна зустріч міського голови та переселенців запланована на 8 червня. І серед жінок, які зібралися під міською адміністрацією пролунала пропозиція поставити перед будівлею міської ради намети, щоб влада, нарешті, їх почула і відновила виплату допомоги.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+