Слухати

Слов’янські переселенки атакували мера: Вы нас вообще за людей не считаете!

06 червня 2016 - 15:35
Міський голова зазначив, що міська влада не може ніяким чином вплинути на прийняття тих чи інших законів, що стосуються переселенців. І всі ці питання — це компетенція ВР
Слов’янські переселенки атакували мера: Вы нас вообще за людей не считаете! / Новини на Громадському радіо

Переселенці, які живуть в Слов’янську палко пожалілися міському голові Вадиму Ляху про свої проблеми, передають «Славянские ведомости». 

Переселенці вважають, що місцева влада теж винна в тому, що існує маса проблем у тимчасово переміщених осіб. Також вони висловили свої претензії з приводу депутата Юрія Солода, який пройшов до ВР від Слов’янська. Переселенці вважають, що Юрій Солод не з’являється на своєму окрузі і що він нічого не робить, щоб полегшити життя громадянам України, які змушені були покинути свої будинки.

Міський голова зазначив, що міська влада не може ніяким чином вплинути на прийняття тих чи інших законів, що стосуються переселенців. І всі ці питання — це компетенція ВР.

Наступна зустріч міського голови та переселенців запланована на 8 червня. І серед жінок, які зібралися під міською адміністрацією пролунала пропозиція поставити перед будівлею міської ради намети, щоб влада, нарешті, їх почула і відновила виплату допомоги.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+