Слухати

У Києві Луценко і Лутковська перевіряють СІЗО СБУ

06 червня 2016 - 09:45
Позапланова перевірка пов`язана з нещодавньою заявою ООН про тортури з боку СБУ
У Києві Луценко і Лутковська перевіряють СІЗО СБУ / Новини на Громадському радіо

В СІЗО Служби безпеки України (СБУ) у місті Києві проходить позапланова перевірка. Про це повідомляє телеканал «112 Україна».

Згідно з повідомленням, до СІЗО вже прибули генеральний прокурор Юрій Луценко, уповноважений Верховної Ради з прав людини Валерія Лутковська, представник омбудсмена Михайло Чаплига, голова СБУ Василь Грицак.

Позапланова перевірка пов`язана з нещодавньою заявою ООН про тортури з боку СБУ.

Нагадаємо, 3 червня Шимонович, презентуючи в Києві доповідь щодо ситуації з правами людини в Україні у лютому-травні 2016 року, заявив, що спостерігачі ООН задокументували сотні випадків тортур в Україні як з боку сепаратистів, так і з боку СБУ

Згодом у Службі безпеки України заперечили заяву ООН про секретні тюрми, в яких катують людей.

luc2.png

Перевірка //
Перевірка

luce.png

Візит //
Візит

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+