Слухати

У Києві вимагають покарати винних у розритті території Десятинної церкви

06 червня 2016 - 15:50
Сьогодні під Шевченківським управлінням поліції активісти влаштували мітинг з вимогою відкриття кримінальних проваджень у справі знесення історичних будівель
У Києві вимагають покарати винних у розритті території Десятинної церкви / Новини на Громадському радіо

Сьогодні під Шевченківським управлінням поліції активісти вимагали відкриття кримінальних проваджень і розслідування справ по знесенню історичних будинків, та розриттю території Десятинної церкви.

Про це повідомляє користувачка Лідія Гончаренко. 

Раніше «Громадське радіо» публікувало фоторепортаж про те, що у Києві розрили фундаменти міста Володимира біля руїн Десятинної церкви. Залишки фундаменту Десятинної церкви разом із містом Володимира є пам’яткою національного значення.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+