Слухати

Українські руфери вилізли на одну з найбільших телевеж СНД — відео

06 червня 2016 - 13:25
Руфери піднялись на одну із найвищих телевеж (17-е у світі та 3-е в СНД)
Українські руфери вилізли на одну з найбільших телевеж СНД — відео / Новини на Громадському радіо

Днями четверо руферів здійснили сходження на найвищу телевишку України, яка знаходиться у Вінниці, передає місцеве видання http://vn.presspoint.in.ua.

Під час сходження відчайдухи вели відео зйомку. Кліп з краєвидами Вінниці і кадри свого сходження вони розмістили у Youtube. Кліп датований 3 червня, на сьогодні його переглянуло 2678 відвідувачів.

«Це була фантастична мрія. Піднятись на одну із найвисокіших телевеж (17-е у світі та 3-е в СНД). Казали, що туди ніяк не попасти. Однак якщо ти дійсно віриш…», —написали автори кліпу.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+