Слухати

«Гаррі Поттер» повернувся: сьогодні в театрі Лондона прем’єра про його сина

07 червня 2016 - 10:19 429
«Гаррі Поттер і прокляте дитя» — британська п'єса в двох частинах, написана Джеком Торном за книгою Джоан Роулінг, Торна і режисера Джона Тіффані. П'єса вважається продовженням видатної "Поттеріани"

Сьогодні в Лондоні  відбудеться прем’єра вистави про дітей Гаррі Поттера та інших героїв улюбленої історії дітей та дорослих.

«Гаррі Поттер і прокляте дитя» (англ. Harry Potter and the Cursed Child) — британська п’єса в двох частинах, написана Джеком Торном за книгою Джоан Роулінг, Торна і режисера Джона Тіффані.

«Гаррі Поттер і прокляте дитя» є офіційною восьмою книгою Поттеріани. Дія п’єси відбувається через 19 років після битви за Гоґвортс і розповідає про працівника Міністерства магії Гаррі Поттера та його сина Албуса.

Сценарій вистави буде надрукований окремою книгою, версія англійською з’явиться у продажу з 31 липня. 

Напередодні Джоан Роулінг звернулася до фанатів, які побачать першими виставу, з проханням не розповсюджувати спойлерів для тих, кому не так пощастило потрапити на прем’єру. 

5 червня повідомлялося, що квитки на вистави продані до травня наступного року. 

20 грудня 2015 року був оголошений склад виконавців головних ролей вистави. Роль Гаррі Поттера отримав Джеймі Паркер, Рона Візлі — Пол Торнлі, Герміони Ґрейнджер — Нома Думезвені. У відповідь на численні питання щодо вибору темношкірої акторки на роль Герміони Джоан Роулінг заявила, що ніколи не згадувала про колір шкіри Герміони.

 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+