Слухати

Київські агенції відмовили у конференції копам, що проти захисту ЛГБТ-маршу

07 червня 2016 - 09:33
Три співробітника Нацполіції бажають заявити, що відмовляються бити правих радикалів на Марші Рівності у Києві, пише Всеукраїнський Союз ветеранів АТО
Київські агенції відмовили у конференції копам, що проти захисту ЛГБТ-маршу / Новини на Громадському радіо

Про це повідомляє Всеукраїнський Союз ветеранів АТО

До цього адміністратори даної сторінки проанонсували прес-конференцію анонімних поліцейських (членів ВСВ АТО), щодо їхньої відмови бити патріотів, які будуть протидіяти Маршу Рівності. У прес-конференції приймуть участь 3 співробітника Нацполіції (прізвища не розголошуються з причини імовірного звільнення співробітників заднім числом).

«Ми, співробітники Національної Поліції, відмовляємось виконувати злочинні накази керівництва – бити патріотів, які протидіятимуть гей-параду. Ми закликаємо всіх співробітників правоохоронних органів поважати мораль та християнські цінності, охороняти суспільний порядок, не протидіяти патріотам», — вважають поліцейські.

12 червня у Києві відбудеться Марш рівності. Поліція гарантує безпрецедентні заходи безпеки.

Про мету маршу розповіла  »Громадському радіо» одна з  організаторок: «Ми піднімаємо у публічному просторі питання про видимість цієї групи ЛГБТ-людей, про дискримінацію, якої вони зазнають, і в якій небезпеці почуваються щодня. Цього року ми будемо говорити саме про безпеку».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+