Слухати

Поліція допитує оператора, що знімав з дрону згорілу нафтобазу під Києвом

07 червня 2016 - 13:00
У оператора забрали мобільний телефон
Поліція допитує оператора, що знімав з дрону згорілу нафтобазу під Києвом / Новини на Громадському радіо

У місті Василькові — під Києвом — військові затримали оператора «Громадського телебачення» Євгена Єврейського, який знімав з дрона відео горіла рік тому нафтобаза БРСМ Нафта. Про це «Громадському радіо» виконавчий директор Громадського ТБ Катя Горчинська. За наявною у неї інформацією, військові були з військової частини А1789, розташованої неподалік від нафтобази.

«Его не отпустили, допрашивает полиция. Поехал наш адвокат. Военные к нему претензий не имеют, а полиция записывает показания. Технику не отнимали, но отобрали телефон», — розповіла вона.

У той же час прес-секретар Головного управління Нацполіціі в Київській області Микола Жукович сказав Громадському радіо, що поки що у поліції інформації про затримання оператора немає.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+