Слухати

Савченко готова говорити з Плотницьким і Захарченком як з депутатами «ЛДНР»

07 червня 2016 - 13:46
Надія Савченко пропонує вийти на прямий зв'язок, без мінських домовленостей, з «ДНР» і «ЛНР»
Савченко готова говорити з Плотницьким і Захарченком як з депутатами «ЛДНР» / Новини на Громадському радіо

Народна депутатка Надія Савченко заявила, що готова як депутат вести перемовини з ватажками терористів Олександром Захарченком та Ігорем Плотницьким, які позиціонуватимуть себе як депутати від «ДНР» і «ЛНР».

Таку резонансну заяву вона зробила в ефірі Радіо Ера.

Савченко назвала 2 кроки, щоб Донбас повернувся:

1. Продовжити санкції проти Росії, тому що вона ще не зрозуміла, що їй потрібно піти.  

2. «Вийти на прямий зв’язок, без мінських домовленостей з «ДНР» і «ЛНР», вийти на прямий зв’язок без третьої і четвертої сторони», — сказала вона. 

«Пан Захарченко і пан Плотницький можуть позиціонуватися як народні депутати від«ЛНР» і « ДНР». Я, як депутат, готова з ними говорити», — додала Савченко.

Студію вів радіоведучий Матвій Ганапольський, цікаво, що Савченко сама додзвонилася до нього на ефір. За що він їй подякував у кінці розмови.

Читайте реакції соцмереж на позицію Савченко стосовно перемовин з «ДНР» і «ЛНР».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+