Слухати

У Дніпрі місцева влада відкриває безкоштовний патріотичний табір для дітей

07 червня 2016 - 18:48
Участь є безкоштовною та включатиме в себе проїзд, 5-разове харчування та розважальну програму, спрямовану на підвищення патріотичного духу підростаючого покоління.
У Дніпрі місцева влада відкриває безкоштовний патріотичний табір для дітей / Новини на Громадському радіо

Програма спортивно-патріотичного виховання «Діти Дніпра» розпочнеться наприкінці червня і складатиметься з 10 змін. Отримати путівку у 6-денний літній табір можуть діти віком 8-12 років, а на останню зміну запрошуються підлітки 13-15 років.

Участь є безкоштовною та включатиме в себе проїзд, 5-разове харчування та розважальну програму, спрямовану на підвищення патріотичного духу підростаючого покоління. Загалом в Дніпрі станом на 2016 рік майже 85 тис. дітей шкільного віку підлягають оздоровленню та відпочинку влітку.

На виконання відповідних заходів із місцевого бюджету було виділено більше 24 млн грн., що у порівнянні з минулим роком майже у 5 разів більше.

«150 дітей Дніпропетровщини оздоровлені в «Перлині Придніпров’я», 44 дитини вже отримали оздоровлення в «Молодій Гвардії», Одеса. Це за рахунок державного бюджету. Тому ми готові і будемо використовувати всі залучені кошти, де тільки можна. І на додаток – 45 дітей вже відпочили в Хорватії», — додала директорка департаменту соціальної політики міської ради Лілія Ковальова.

Записатися у табір «Діти Дніпра» можна за телефоном 067-550-06-70 або заповнивши анкету на Фейсбуці.

Євгенія Москалець з Дніпра для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+