Слухати

Деканоїдзе: Григорій Мамка не буде поновлений на своїй посаді / Новини на Громадському радіо

Деканоїдзе: Григорій Мамка не буде поновлений на своїй посаді

08 червня 2016 - 19:12
Григорій Мамка не буде поновлений на посаді заступника начальника Головного слідчого управління Національної поліції України

Таку заяву в ексклюзивному коментарі «Громадському радіо» зробила глава Нацполіції Хатія Деканоїдзе. Вона сказала, що поліція вже оскаржила рішення суду, який відмінив переведення Мамки в Донецьку область.

«Будем воевать до конца. Я не буду его восстанавливать в Главном следственном управлении. Найдем механизмы (как его не восстанавливать — прим.ред.). Если вы прочитаете решение суда – там полная анархия. Это была равноправная должность», — запевнила Хатія Деканоїдзе.

Раніше Мамку звільнили, як такого, що не пройшов переатестацію, але він відновився в поліції за рішенням суду. Тоді голова Національної поліції Хатія Деканоїдзе прийняла рішення про переведення Мамки в Донецьку область.

Сьогодні Окружний адміністративний суд міста Києва задовольнив позов Мамки Григорія Миколайовича до Національної поліції та скасував наказ, яким позивача було звільнено з посади заступника начальника Головного слідчого управління – начальника управління Національної поліції України та призначено начальником управління організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування ГУ Національної поліції в Донецькій області.

В рішенні суду йде мова про те, що порівняння функціональних обов’язків та розміру посадових окладів свідчить про нерівнозначність посади, на яку Мамку Григорія Миколайовича було призначено оскаржуваним наказом.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+