Слухати

МЗС підтверджує, що в Стамбулі знайдені тіла двох українських моряків — ЗМІ

08 червня 2016 - 17:04
Тіла двох українських моряків знайдені 8 червня на борту судна під прапором Мальти "Амапоа", яке було пришвартовано у Стамбулі
МЗС підтверджує, що в Стамбулі знайдені тіла двох українських моряків — ЗМІ / Новини на Громадському радіо

На борту судна «Амапоа» під прапором Мальти, яке було пришвартовано в районі Стамбула Тузла, було знайдено тіла двох українських моряків. Про це сайту «24» повідомив представник департаменту консульської служби Міністерства закордонних справ України.

За словами співробітника відомства, генеральне консульство у Стамбулі підтвердило факт загибелі українських громадян. Зараз поліція Туреччини проводить слідство та встановлює обставини загибелі українців.

Тіла двох українських моряків знайдені 8 червня на борту судна під прапором Мальти «Амапоа», яке було пришвартовано у Стамбулі.

«Згідно з інформацією, отриманою від лікаря на верфі, двох моряків знайшли мертвими і наполовину роздягненими в санвузлі на борту судна, поки воно було на обслуговуванні. Поліція веде розслідування», — заявив головний керівник верф Мухсин Диван.

За інформацією ЗМІ, на борту померли українці — 34-річний Олексій Войцях і 33-річний Сергій Кравченко.

Раніше в турецьких ЗМІ з’являлися повідомлення, що моряки могли бути не українцями, а росіянами.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+