Слухати

ОБСЄ вимагає негайного звільнення свого співробітника нібито з Донецька

08 червня 2016 - 12:48
За наявною інформацією, співробітник, начебто, знаходиться в Донецьку
ОБСЄ вимагає негайного звільнення свого співробітника нібито з Донецька / Новини на Громадському радіо

CММ ‪‎ОБСЕ‬ підтвердила, що один із місцевих співробітників місії в Луганській області не повернувся з відпустки 7 червня, як було заплановано. Поліція була поінформована.

«За наявною інформацією, він, начебто, знаходиться в Донецьку. Ми контактуємо з відповідними особами, щоб вирішити це питання. Ми вимагаємо його негайного і безумовного звільнення», — пишуть в ОБСЄ.

У поліцію звернулася дружина, яка розповіла, що з 4 червня вона втратила зв’язок зі своїм чоловіком.

За її словами, він виїхав з Кадіївки (колишній Стаханов) на автобусі в Донецьку область з метою забрати належний йому автомобіль Suzuki, на якому планував повернутися додому.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+