Слухати

Речниця СБУ запропонувала ватажку бойовиків Захарченку застрелитися

08 червня 2016 - 15:31 131
За даними СБУ, телефонне спілкування Захарченко із Запоріжжям було фейковим — запитання були підготовлені його прес-обслугою бойовика

Прес-секретарка СБУ Олена Гітлянська запропонувала ватажку бойовиків Олександру Захарченку «капітулювати або  застрелитися». Про це вона написала на власній сторінці у соцмережі після того, як як Захарченко провів, за її словами, «псевдо-конференцію».

За даними СБУ, спілкування Захарченко із Запоріжжям було фейковим — запитання були підготовлені його прес-обслугою бойовика. 

«У чергове ми стали свідками публічного спілкування Захарченка з самим собою, що, зазвичай, потребує консультації психіатра. До того ж прямі лінії так знесилили маріонетку, що у нього розвинулась параноя — бойовик у всіх своїх проблемах став звинувачувати СБУ, підтверджуючи власну безпорадність. Для профілактики розвитку психічних ускладнень пропонуємо донбаському фюреру капітулювати. Або застрелитися», — написала Гітлянська.

Раніше СБУ затримала жителя Запоріжжя, який за гроші нібито мав задавати прописані запитання Захарченку під час його телефонної «Прямої лінії». 

Як відомо, Надія Савченко готова говорити з Плотницьким і Захарченком як з депутатами «ЛДНР». «Я хочу, щоб українці говорили між собою. Я готова докласти до цього всі зусилля, але без втручання ворога», — додала вона на прес-конференції у Києві сьогодні.

Читайте також реакції соцмереж на позицію Савченко стосовно перемовин з «ДНР» і «ЛНР». 

Тандит нагадав Савченко, що саме Захарченко організував парад полонених.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+