Слухати

Розширено перелік посад, на які дозволяється призначати жінок, — Міноборони / Новини на Громадському радіо

Розширено перелік посад, на які дозволяється призначати жінок, — Міноборони

08 червня 2016 - 20:34
У відомстві підкреслили, що в першу чергу, ці зміни стосуються бойових посад

volodymyr_talalay.jpg

ТВО начальника Головного управління персоналу Генштабу ЗСУ Володимир Талалай // Громадське радіо
ТВО начальника Головного управління персоналу Генштабу ЗСУ Володимир Талалай
Громадське радіо

Про це повідомив тимчасово виконуючий обов’язки начальника Головного управління персоналу Генерального штабу Збройних Сил України генерал-майор Володимир Талалай.

«На даний час цей наказ знаходиться у Міністерстві юстиції і після проведення правової експертизи він негайно буде введений в дію», — зазначив він.

Талалай також додав, що крім нового контракту на 6 місяців, наразі узгоджуются нормативно-правові зміни для створення нових контрактів на інші строки проходження військової служби під час дії особливого періоду.

«На сьогоднішній день розроблений проект закону України № 4689 про військовий вік і військову службу, який передбачає унормування тривалості контракту в особливий період та провадження нових контрактів на строк 12 і 18 місяців для різних категорій громадян», — сказав він.

За словами Талалая, з початку року до збройних сил було прийнято вже 32 тисячі військовослужбовців за контрактом. 

«Завдяки значним обсягам прийняття на військову службу за контрактом, а також призову на строкову службу, нам вдалось компенсувати показники звільнення військовослужбовців, призваних за мобілізацією», — підкреслив він.

Раніше «Громадське радіо» повідомляло про реформи в ЗСУ, які анонсували в Міноборони. Крім того, у відомстві пояснили, яких студентів призиватимуть в армію достроково.

Також повідомлялось про мітинг бійців у Дніпрі, які вимагали виділити їм обіцяні земельні ділянки. 

Лілія Статівко, Ганна Янько, Марія Зав’ялова спеціально для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+