Слухати

У Бахмуті вирішили назвати школу в честь загиблого в Донецьку патріота

08 червня 2016 - 18:55
Дмитро Чернявський загинув від ножового поранення, захищаючи відхід мирних демонстрантів
У Бахмуті вирішили назвати школу в честь загиблого в Донецьку патріота / Новини на Громадському радіо

У Бахмуті (колишній Артемівськ) трудовий колектив середньої школи 18  прийняли рішення присвоїти навчальному закладу ім’я Дмитра Чернявського. Патріот загинув на мітингу «За Україну» в Донецьку, 13 березня 2016 року. 

Про рішення школи, в якій навчався Чернявський, повідомив користувач Станіслав Федорчук

«Як щойно повідомив Артур Шевцов, на сьогоднішніх громадських слуханнях в місті Бахмуті, трудовий колектив середньої школи 18 та місцеві мешканці прийняли рішення присвоїти навчальному закладу ім’я Дмитра Чернявського. Нагадаємо, що Герой України Дмитро Чернявський був вбитий під час мітингу «За Україну» в Донецьку, 13 березня 2014 року. Слава Україні!», — написав він.

13 березня 2014 року був добровольцем у самообороні, яка охороняла учасників мітингу за єдність України в Донецьку. Після завершення мітингу група озброєних проросійських бойовиків напала на його учасників. Дмитро Чернявський загинув від ножового поранення, захищаючи відхід мирних демонстрантів.

Раніше «Громадське радіо» передавало, що пенсіонерка з Артемівська вишила портрет Героя України Дмитра Чернявського.

img_4923_0_0_0.jpg

Вишивка з Дмитром Чернявським // «Громадське радіо»
Вишивка з Дмитром Чернявським
«Громадське радіо»

У 2015 році в Артемівську розбили дошку пам’яті загиблого патріоту Дмитру Чернявському.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+