Слухати

У Міноборони пояснили, яких студентів призиватимуть в армію достроково / Новини на Громадському радіо

У Міноборони пояснили, яких студентів призиватимуть в армію достроково

08 червня 2016 - 19:29
Міністерство оборони України не планує скорочення кафедр підготовки за програмою офіцерів запасу, але не всі випускники матимуть імунітет від служби

oleksandr_vasylyev.jpg

Олександр Васильєв // Громадське радіо
Олександр Васильєв
Громадське радіо

Про це на брифінгу у відомстві повідомив головний спеціаліст Департаменту військової освіти та науки Міністерства оборони України Олександр Васильєв.

«Скорочення кафедр підготовки за програмою офіцерів запасу не передбачається, призов тих, хто закінчив навчання на кафедрі військової підготовки здійснюється лише у тому разі, якщо підготовка здійснювалась за кошти державного бюджету і за військово-обліковими спеціальностями, які забезпечують боєздатність частин та підрозділів», — зазначив він.

Голова підкомітету професіоналізації Збройних Сил України Сергій Кропивченко додав, що тих студентів, які відповідно чинного законодавства мають відстрочку, не призивають.

«Якщо студент був відрахований або не склав сесію і втратив право — до речі,відстрочка надається тільки один раз — то його тоді, згідно чинного законодавства повинні призвати. Якщо він навесні не склав сесію, а восени її склав за літо, вибачте, він втратив право на це, бо інститут чи університет подали списки у військовий комісаріат, де вказано, що ця особа втратила право на отримання відстрочки від призову. Нічого в цьому, відповідно до чинного законодавства, не змінювалось», — підкреслив він.

Раніше «Громадське радіо» повідомляло про реформи в ЗСУ, які анонсували в Міноборони. Серед них, розширення переліку посад, які дозволяється займати військовослужбовцям-жінкам.

Також повідомлялось про мітинг бійців у Дніпрі, які вимагали виділити їм обіцяні земельні ділянки. 

Лілія Статівко, Ганна Янько, Марія Зав’ялова спеціально для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+