Слухати

Україна підпише угоду про оперативне співробітництво з поліцією Європи

08 червня 2016 - 16:48
За словами глави МВС, підписання цієї угоди включено в план дій України щодо лібералізації візового режиму
Україна підпише угоду про оперативне співробітництво з поліцією Європи / Новини на Громадському радіо

Кабінет Міністрів уповноважив міністра внутрішніх справ Арсена Авакова підписати угоди між Україною та Європейським поліцейським офісом про оперативне і стратегічне співробітництво. За словами глави МВС, підписання цієї угоди включено в план дій України щодо лібералізації візового режиму.

Арсен Аваков додав, що Україна зможе брати участь у спільних заходах з розслідування широкого кола злочинів, а також обмінюватися оперативними і персональними даними. Крім цього, міністр підпише Меморандум про взаєморозуміння між Україною та Європолом про конфіденційність інформації.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+