Слухати

В ЗСУ зменшать кількість полковників та перевірять 3 340 військових / Новини на Громадському радіо

В ЗСУ зменшать кількість полковників та перевірять 3 340 військових

08 червня 2016 - 17:52
На цей час кількість полковників в українській армії становить близько 6% від всього офіцерського складу й перевищує показники провідних країн світу

vitaliy_babich.jpg

Начальник відділу військової кадрової політики Міноборони Віталій Бабич // Громадське радіо
Начальник відділу військової кадрової політики Міноборони Віталій Бабич
Громадське радіо

Про це на брифінгу повідомив начальник відділу військової кадрової політики Департаменту кадрової політики Міноборони Віталій Бабич.

«В першу чергу передбачається встановити показники посад у відповідності до структури та чисельності Збройних сил та загальноприйнятих показників НАТО, це приблизно 0,2% — генерали, близько 39,8% — старші офіцери та 60% — молодші. Передбачається зменшити майже третину посад штатнопосадових категорій полковник, яка на цей час становить близько 6% від всього офіцерського складу і перевищує показники провідних країн світу.», — розповів він та додав, що також передбачається замінити близько 1,9 тисячі первинних посад молодшого офіцерського складу на посади сержантського складу.

В той же час, створена у травні експертна група також перевірить особовий склад ЗСУ.

«В рамках перевірки доброчесності особового складу, призначених на посаду, перевірку, відповідно до Закону „Про очищення влади“ біля 3340 військових, державних службовців, працівників Міністерства оборони, Збройних сил. Також проведено на сьогодні у добровільному порядку, з використанням поліграфу 330 кандидатів, як претендують на призначення на посади керівного складу у Міністерстві оборони та Збройних силах України», — доповів Віталій Бабич.

Серед інших нововведень керівник відділу кадрової політики назвав збільшення гранічного віку для прийому у військові ВНЗ до 30 років, а також встановлення єдиного гранічного віку перебування на військовій службі для чоловіків та жінок.

Також повідомляється про розширення переліку посад, на які дозволяється призначати жінок. Крім того, у відомстві пояснили, яких студентів призиватимуть в армію достроково.

Раніше «Громадське радіо» повідомляло про мітинг бійців у Дніпрі, які вимагали виділити їм обіцяні земельні ділянки. 

Лілія Статівко, Ганна Янько, Марія Зав’ялова спеціально для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+