Слухати

Зниклого співробітника ОБСЄ у Донецьку відпустили — офіційно

08 червня 2016 - 18:18
Раніше у поліцію звернулася дружина, яка розповіла, що з 4 червня вона втратила зв’язок зі своїм чоловіком
Зниклого співробітника ОБСЄ у Донецьку відпустили — офіційно / Новини на Громадському радіо

Про це йдеться у повідомленні місії СММ ОБСЄ в Україні.

Раніше CММ ‪‎ОБСЄ‬ підтвердила, що один із місцевих співробітників місії в Луганській області не повернувся з відпустки 7 червня, як було заплановано. Поліція була поінформована.

У поліцію звернулася дружина, яка розповіла, що з 4 червня вона втратила зв’язок зі своїм чоловіком.

За її словами, він виїхав з Кадіївки (колишній Стаханов) на автобусі в Донецьку область з метою забрати належний йому автомобіль Suzuki, на якому планував повернутися додому.

Бойові дії на сході України продовжують забирати та руйнувати життя місцевого цивільного населення. Про це заступник Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Олександр Хуг заявив на брифінгу у Києві у середу.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+