Слухати

Марш Рівності в Києві: «за» і «проти» у соцмережах

09 червня 2016 - 14:24
«Громадське радіо» зібрало в соцмережах найкрасномовніші пости українців, яким не все одно
Марш Рівності в Києві: «за» і «проти» у соцмережах / Новини на Громадському радіо

Минулого року місце проведення оголошували в день проведення, з метою убезпечити учасників. Цього року місце проведення Маршу відоме заздалегідь, не дивлячись загрозу сутичок.

Що змушує людей бути «проти»? А що змушує виступати «за»?

Тут є як аргументовані позиції людей, які поважають права людини і називають Київ-Прайд2016 «Маршем Рівності», так і не менш аргументовані пости противників проведення маршу, які називають дійство «гей-парадом». 

Стало відомо, де збиратиметься «Марш Рівності» в Києві 12 червня. 

Минулого року місце проведення оголошували в день проведення, з метою убезпечити учасників.

Цього року поліція гарантує безпрецедентні заходи безпеки.

Про мету маршу розповіла «Громадському радіо» одна з  організаторок: «Ми піднімаємо у публічному просторі питання про видимість цієї групи ЛГБТ-людей, про дискримінацію, якої вони зазнають, і в якій небезпеці почуваються щодня. Цього року ми будемо говорити саме про безпеку».

Створено за пiдтримки Фонду ім. Генрiха Бьолля

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+