Слухати

Рішення КС щодо закону про люстрацію не можна буде оскаржити, — Козаченко

09 червня 2016 - 22:27
При визнанні норм закону про люстрацію неконституційними судді фактично скасують усі його наслідки, і це рішення не підлягає оскарженню
Рішення КС щодо закону про люстрацію не можна буде оскаржити, — Козаченко / Новини на Громадському радіо

Опублікований проект рішення говорить про те, що судді вже прийняли рішення, — вважає очільниця Департаменту з питань люстрації Мін’юсту Тетяна Козаченко.

«Зараз судді шукають шляхи правового виправдання свого вчинку», — заявила Тетяна Козаченко.

Конституційний Суд зараз нерозривно пов’язаний з волею Адміністрації президента та інших політичних груп, в тому числі тих, які не знаходяться на території країни, тож їх рішення фактично дублює політичну волю в країні.

Пані Козаченко зауважила, що якби в Україні працювали прокуратури і суди, люстрація не була б потрібна. Проте зараз закон про люстрацію є єдиною перепоною для повернення до влади екс-регіоналів, які раніше займали високі посади.

За словами очільниці люстраційного департаменту, закон вже запрацював на 99%, і його руйнують для того, щоб повернути колишню владу й імплементувати її в нові структури.

Раніше народний депутат Єгор Соболєв повідомив, що джерела у Конституційному Суді попередили його, що завтра судді збираються скасувати люстраційний закон.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+