Слухати

Таємне засідання КС по люстрації відбудеться завтра, — Соболєв

09 червня 2016 - 18:50
Скасування люстрації дозволить тисячам людей Януковича на чолі з Льовочкіним, Бойком, Вілкулом повернутися на керівні посади в уряд, прокуратуру, фіскальну службу та поліцію — вважає нардеп
Таємне засідання КС по люстрації відбудеться завтра, — Соболєв / Новини на Громадському радіо

Кілька принципових людей у Конституційному Суді повідомили, що завтра їхніх суддів збирають, щоб вони поставили підпис під рішенням про скасування ключових статей закону «Про очищення влади». Про це нардеп написав на своїй сторінці.

«Громадському радіо» депутат повідомив, що відповідний проект рішення вже є написаний суддями Литвиновим і Шапталою. За словами депутата, це ті самі судді, які у свій час обслуговували Януковича. Завтра це рішення має бути офіційно завірене підписами інших суддів КСУ.

«Це є платою Опозиційному блоку за їхнє голосування минулого тижня за запропоновані Петром Порошенком поправки до Конституції. Скасування люстрації дозволить тисячам людей Януковича на чолі з Льовочкіним, Бойком, Вілкулом повернутися на керівні посади в уряд, прокуратуру, фіскальну службу та поліцію», — зазначив Соболєв.

На переконання депутата, такі дії Конституційного Суду залишають суспільству тільки один вихід — право на повстання, тож Соболєв кличе усіх на мітинг завтра під Конституційний Суд. 

Судді Конституційного суду залишаються ручними — попереджала раніше директор Департаменту з питань люстрації Мін’юсту Тетяна Козаченко

Після приходу до влади Віктора Януковича і «Партії регіонів» у 2010 року Конституційний Суд України визнав не відповідними Конституції зміни, які були внесені у 2004 році і поновив чинність Конституції 1996 року. З тих пір склад Конституційного Суду не змінювався.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+