Слухати

У Британії пройшов парад напівоголених жінок і чоловіків

09 червня 2016 - 15:58
Учасники акції пройшлися по набережній топлес, після чого влаштувалися засмагати на пляжі. Метою акції було зупинити сексуалізацію жіночих сосків в засобах масової інформації
У Британії пройшов парад напівоголених жінок і чоловіків / Новини на Громадському радіо

У Британії близько 200 жінок і чоловіків взяли участь в феміністичній акції Free the Nipple («Свободу соскам»), передає The Daily Mail.

Захід пройшов на пляжі британського міста Брайтона. Учасники акції пройшлися по набережній топлес, після чого влаштувалися засмагати на пляжі. Деякі активісти прибули з плакатами, що закликають «вважати нормальними будь-які груди».

Дехто з активістів також розмалював свої тіла гаслами, серед яких «Рівність», «Свобода!» та інші. Повідомляється, що акція була організована британським коміком Самантою Прессіді.

350fd5d600 000 578-0-image-a-5_1 465 402 727 256.jpg

Завершилося все пляжем // SWNS
Завершилося все пляжем
SWNS

Відомо, що ініціатором руху Free the Nipple є американська режисерка Ліна Еско. Ще в 2012 році вона зняла фільм з однойменною назвою, який виступив на підтримку однакових прав жінок перебувати топлес нарівні з чоловіками. Однак стрічка не пройшла цензуру.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+