Слухати

Дівчинка з Маріуполя виграла в Нідерландах зі своїм екологічним проектом

10 червня 2016 - 18:57
Від України була Катерина Малкіна і ще одна представниця з Луцька. Катерина виграла отримала 2 місце в світі зі своїм екологічним проектом
Дівчинка з Маріуполя виграла в Нідерландах зі своїм екологічним проектом / Новини на Громадському радіо

Чотирнадцятирічна школярка з Маріуполя представила інноваційну роботу з утилізації пластикових відходів  у Нідерландах. Вона посіла друге місце в світі на олімпіаді з екології в Нідерландах. Катерина Малкіна — учениця 9 класу технічного ліцею Маріуполя, про неї на сторінці у соцмережі написав співробітник «Громадського радіо», який є її родичем.

13 444 096_1 044 545 705 607 409_668 638 156_n.jpg

Катеріна Малкіна // «Громадське радіо»
Катеріна Малкіна
«Громадське радіо»

«Мы сейчас получаем патент, поэтому мы подробности не оглашаем. Эти личинки повсеместно распортсранены, их используют как корм для рептилий, а мы перенаправляем их в еще одно русло. Этот метод позволит сделать мир чищке со всех сторон. За 9 месяцев 20 личинок могут съесть один пакет», — розповіла «Громадському радіо» дівчинка.

Всього в олімпіаді взяли участь понад 200 дітей з різних країн світу. Але саме проект українки більше найбільше зацікавив суддів і публіку.

Підготовка до міжнародного конкурсу у Каті зайняла більше півроку. За цей час вона провела ряд дослідів і вивчила велику кількість видів личинок і жуків. Наступний етап — втілити її проект в повномасштабне виробництво. Вона зі своїм  науковим керівником вже має зацікавленого інвестора. 

Від України була Катерина Малкіна і ще одна представниця з Луцька.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+