Слухати

Протидія КС по люстрації: Петренко пропонує зміни, а Луценко — напише новий

10 червня 2016 - 16:57
Міністр юстиції і генпрокурор стали на захист «Закону про очищення влади»
Протидія КС по люстрації: Петренко пропонує зміни, а Луценко — напише новий / Новини на Громадському радіо

Міністр юстиції України Павло Петренко пропонує на найближчому засіданні парламенту змінити закон «Про очищення влади»,  додати зміни, які не дадуть суддям Конституційного суду змінити Закон, про це він  сказав в ексклюзивному коментарі NewsOne.

«Наступного тижня Парламент повинен почати свою роботу саме з питання щодо Закону про очищення влади і не дати припинити процес люстрації. Я звертаюся до депутатів з проханням не розглядати жодних законів, доки цього не буде зроблено. Я переконаний, що всі демократичні сили, які пройшли до Парламенту, повинні підтримати запропоновані зміни.  Переконаний, що фракція політичної партії «Народний фронт» у Верховній Раді зробить все для того, щоб процеси люстрації були збережені. Вважаю великим позитивом той факт, що вперше позиція Міністра юстиції збігається із позицією Генерального прокурора у розрізі того, що Закон про очищення влади має бути збережений, а деякі положення його мають стати навіть більш жорсткими. Щиро дякую за цю позицію Юрію Віталійовичу Луценку», — заявив він.

Юрій Луценко заявив, що у випадку скасування закону про люстрацію він звертатиметься до народних депутатів з пропозицією прийняти новий закон «Про безумовне очищення влади».

«Причому в новому законі база тих, хто підлягає перевірці, має бути розширена, а критерії повинні стати ще більш жорсткими», — заявив він.

Раніше Єгор Соболєв повідомляв, що судді Конституційного суду збираються скасувати деякі положення закону «Про очищення влади».

Скасування люстрації дозволить тисячам людей Януковича на чолі з Льовочкіним, Бойком, Вілкулом повернутися на керівні посади в уряд, прокуратуру, фіскальну службу та поліцію — вважає нардеп.

Рішення КС щодо закону про люстрацію не можна буде оскаржити, — заявила Тетяна Козаченко.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+