Слухати

Савченко вважає, що після перемоги варто амністувати бойовиків — відео

10 червня 2016 - 09:33
На думку Савченко, після перемоги України необхідно амністувати бойовиків
Савченко вважає, що після перемоги варто амністувати бойовиків — відео / Новини на Громадському радіо

Народний депутат Надія Савченко пояснила, чому виступає за амністію бойовиків на тимчасово непідконтрольній Україні частині Донбасу. У той же час, говорить Савченко, не можна амністувати ватажків бойовиків. Про це вона розповіла в інтерв’ю з українською блогеркою, бійчинею ЗСУ Оленою Білозерською.

На думку Савченко, після перемоги України необхідно амністувати бойовиків.

«Тому, що там багато хлопців поганих таких, які теж прийшли з того, популять. Я думаю, що так», — сказала вона.

Крім того, Савченко заявила, що, на її думку, ватажок бойовиків «ЛНР« Ігор Плотницький «зовсім не такий поганий».

«Ватажки … Плотницький, я тобі скажу, не такий поганий. У плані того, що ти потрапила до нього в батальйон, і він тримає без цього насильства, без кривавої дикості. Він якось тримав батальйон. Я не знаю, який Захарченко, але я думаю, що говорити з ним все одно потрібно. Там сидять наші хлопці. Якщо ми зараз будемо говорити, що ми вас уб’ємо, то вони повбивають наших. Тому треба думати, що ти говориш, думати, що робиш», — сказала Надія Савченко.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+