Слухати

19 червня у Києві відбудеться VIII Фестиваль патріотичної пісні

11 червня 2016 - 09:48
Ідеологія фестивалю така, що музика, яка відповідає нашим уявленням про патріотизм, має бути представлена, — кажуть учасники гурту «Рутенія»
19 червня у Києві відбудеться VIII Фестиваль патріотичної пісні / Новини на Громадському радіо

ruteniya-hurt-kyjiv-ukrajina_vox.com_.ua_03.jpg

Гурт «Рутенія» // www.ukrmusic.org
Гурт «Рутенія»
www.ukrmusic.org

«19 червня у Центральному (Маріїнському) парку на майданчику «Мушля» відбудеться VIIIФестиваль патріотичної пісні в Україні імені Костя Єрофєєва. Початок о 13 годині і триватиме дійство до 20

Це буде великий концерт, в якому братимуть участь і автори, й виконавці: Брати Капранови, Компаніченко з «Хореєю козацькою», Ігор Роман і команда «Фата Моргана», Сашко Лірник, Олег Короташ, Борис Гуменюк, Кирило Стеценко», — розповідає Гриць Лук’яненко.

Анатолій Сухий додає, що «у світовій культурі є тенденції до розмивання національного, а з іншого боку — до збереження своїх коренів. Бо чим швидше нація розвивається вверх, тим дужче треба мати коріння. Передові нації глибоко вкорінені в своїх культурах: британці, євреї, китайці, японці. 

Українці ж схильні забувати своє коріння, відрікатися від предків. І ця тенденція бере початок навіть не з Радянського Союзу, а ще з часів князювання. У нас чомусь немає української основи». Укріплювати її і покликаний фестиваль.

Повне інтерв’ю з музикантами — у матеріалі «Українці схильні легко зрікатися своїх предків, своїх коренів, — А.Сухий».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+