Слухати

Бойовики «ЛНР» пояснили, чому тримають ціле село у заручниках

11 червня 2016 - 13:52 363
Жителів села Новоолександрівка, яке розташоване між Первомайськом та Попасною не пускають на територію «ЛНР», село знаходиться у так званій «сірій зоні»

Про це пише Луганськінформцентр з посиланням на Олега Анащенка, який називає себе «начальником управління «Народної міліції».  

Таким чином, селяни можуть потрапити на територію «ЛНР» тільки через офіційні пункти пропуску.  Найближчий діючий КПВВ «Станиця Луганська».  

Анащенко пояснив, що є ймовірність, що таким чином до «ЛНР» можуть потрапити українські диверсанти, тому бойовики відмовляються впускати жителів безпосередньо з села.  

«Прийняло рішення тимчасово обмежити пропуск громадян, які проживають в населеному пункті Новоолександрівка, що знаходиться в так званій  «сірій зоні», — повідомив він.

Напередодні з’явилась інформація, що жителі Новоолександрівки стали заручниками у своєму селі. Зараз село під контролем «ЛНР», тому потрапити до України вони можуть через КПВВ «Золоте», але він закритий. Тепер до «ЛНР» їх не пускають бойовики, пропонуючи до їхати через офіційні КПВВ. Таким чином люде не можуть виїхати з села.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+