Слухати

Невідомі закидали яйцями посольство України у Москві. Охорона не втручалась / Новини на Громадському радіо

Невідомі закидали яйцями посольство України у Москві. Охорона не втручалась

11 червня 2016 - 10:53
Учасниками акції, за різними даними, стали від ста до двохсот людей. У Леонтіївський провулок вони прийшли близько опівночі. Активісти розгорнули плакати і стали викрикувати гасла

Натовп почав закидати на територію дипмісії яйця і сторонні предмети, — повідомило РІА джерело в столичних правоохоронних органах. При цьому охорона посольства зберігала спокій і до поліції не зверталася. Не виїздили на місце і підрозділи ОМОНу, а також Росгвардіі. Акція тривала близько двадцяти хвилин, після чого її учасники зникли. Нікого з активістів не затримали.

Нагадаємо, вчора, 10 червня, напередодні Дня Росії до резиденції посла РФ в Україні приїхали представники різних країн. Представники українських громадських організацій влаштували акції на в’їзді до резиденції. На плакатах активістів були меседжі: «Ви потискатимите руку кату!», «Росія пожирає Донбас!». Вздовж дороги учасн ики акції поклали манекенів, вкритих «кривавими» простирадлами.

День Росії відзначається у РФ 12 червня.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+