Слухати

Переселенців можуть забезпечити біометричними паспортами першочергово

11 червня 2016 - 18:28
Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука заявив, що вимушених переселенців можуть забезпечити біометричними паспортами в першу чергу
Переселенців можуть забезпечити біометричними паспортами першочергово / Новини на Громадському радіо

Про це він повідомив в ефірі «5 каналу».

«Є два варіанти. Варіант перший — отримання електронної облікової картки (для вимушених переселенців, яким потрібні соцвиплати — авт.), Це щось на зразок кредитної картки, до якої ми вже всі звикли. Є другий варіант, запропонований під час останньої наради Державної міграційною службою — є можливість у служби цих людей в першу чергу забезпечити біометричними паспортами», — сказав він.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+