Слухати

У Луганській області знайшли тіла двох загиблих з шевроном Росії  / Новини на Громадському радіо

У Луганській області знайшли тіла двох загиблих з шевроном Росії

11 червня 2016 - 11:15
Останки двох військових знайшла пошукова місія Збройних сил України «Евакуація 200» поблизу селища Кримське Новоайдарського району у Луганській області

Поховання було знайдено завдяки встановленій на місці поховання табличці з ім’ям загиблого і роком народження і смерті. На табличці написано «Шіролапов Сергій Миколайович 09.02.1971-19.02.2015. Позначку підписали «Ополчення Новоросії», передає Громадське ТБ.

На місці знахідки разом з пошуковцями працюють спостерігачі місії ОБСЄ.

1306.jpg

Ексгумація // Громадське ТБ
Ексгумація
Громадське ТБ

«Знайдене ще одне невраховане поховання. Проводимо заходи з вилученням рештків, щоб відправити їх на подальшу експертизу» – в коментарі Громадському.Схід сказав Михайло Котилевський – координатор пошукового проекту «Евакуація 200».

В одного із загиблих на фрагменті одягу залишився шеврон «Россия — вооруженные силы». Ім’я другого загиблого поки що не встановлене.

krymske.00_01_26_23.still001.jpg

Шеврон загиблого з написом «Россия – Вооруженные Силы» // Громадське ТБ
Шеврон загиблого з написом «Россия – Вооруженные Силы»
Громадське ТБ

«Кожен солдат, який загинув на цій землі має бути похований. Це людські поняття, їх потрібно дотримуватися. Саме завдяки цьому наша організація «Евакуація 200» може виїжджати на ту сторону, на цю сторону. Ми не ділимо померлих на своїх та чужих» – каже Олексій Юков – учасник пошукового проекту «Евакуація 200».

Останки тіл будуть направлені до Сєвєродонецького моргу на експертизу.

Будуть відібрані фрагменти для проведення ДНК-тесту. Потім пошуковці будуть шукати можливість зв’язатися з родичами загиблих для передачі тіл.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+