Слухати

У Мелітополі та Бердянську стартує нова поліція: Деканоїдзе

11 червня 2016 - 21:42
Хатія Деканоїдзе заявила, що патрульна поліція на Донбасі незабаром почне роботу в Мелітополі та Бердянську, але проект вже відчуває брак кадрів
У Мелітополі та Бердянську стартує нова поліція: Деканоїдзе / Новини на Громадському радіо

У інтерв’ю «Громадському радіо» голова Національної поліції Хатія Деканоїдзе заявила, що в рамках старту роботи патрульної поліції на Донбасі, наступними містами стануть Мелітополь і Бердянськ. Про це вона повідомила в ефірі програми «Київ-Донбас».

«Хочу анонсувати, що ми будемо запускати патрульну поліцію ще в Бердянську та Мелітополі», — сказала вона.

Також Хатія Деканоїдзе зауважила, що запуск поліції на Донбасі страждає він кадрового голоду, що зумовлений надзвичайно високими вимогами до бажаючих працювати в поліції, і від того до її лав можуть потрапити далеко не всі.

«Людей не вистачає, що є проблемою, в тому числі, і Донбаського регіону. Нам не вистачає кадрів, тому що стандарти відбору були дуже високі і  багато охочих їх просто не пройшли», — говорить голова Національної поліції.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+