Слухати

Україна передала РФ документи щодо повернення двох політв'язнів — Петренко

11 червня 2016 - 15:45 22
Міністр юстиції України Павло Петренко заявляє, що українська сторона передала Росії документи щодо повернення в Україну Юрія Солошенка і Геннадія Афанасьєва

«Тривають закриті юридичні переговори, і у мене є стриманий оптимізм, що вони (Солошенко і Афанасьєв – ред.) незабаром повернуться додому», — цитує Петренка Радіо Свобода.

«Юридична сторона повністю підготовлена і передана Російській Федерації. Відповідь буде отримана за результатами політичних переговорів. Як це було і з Надією, до останнього моменту тривали політичні переговори. Тут та сама ситуація. І дуже важливо, щоб політики до моменту, коли наші хлопці перетнуть український кордон, не коментували перебіг переговорів, переговори дуже складні», — наголосив міністр.

Напередодні голова СБУ Василь Грицак заявив, що Служба безпеки України готує обмін двох громадян, причетних до подій в Одесі 2 травня 2014 року, на засуджених у Росії кримського активіста Геннадія Афанасьєва й колишнього директора заводу «Прапор» Юрія Солошенка. 

У Росії 26-річному Геннадію Афанасьєву інкримінували створення на території Криму терористичного співтовариства і засудили в 2015 році до семирічного ув’язнення, а 74-річний Юрій Солошенко відбуває 6-річне ув’язнення за звинуваченням у шпигунстві.

 

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+