Слухати

Як тяжкопораненому бійцю АТО пройти реабілітацію за програмою НАТО?

11 червня 2016 - 17:47 162
Вісім американських фахівців приїхали до Києва передавати досвід реабілітації тяжкопоранених бійців АТО за програмою НАТО

Про це інформує «5 канал».

«Після огляду, реабілітологи розробляють комплексні індивідуальні програми відновлення, враховуючи діагноз і тяжкість стану здоров’я кожного військовослужбовця», — йдеться в повідомленні.

Гуманітарна медична місія НАТО триватиме з 11 до 16 червня. Тяжкопоранені бійці АТО, які потребують реабілітації, можуть записатися на консультації до американських фахівців. +38 093 684 36 69 — Віталій Губенко, завідувач кафедри інтенсивної терапії Національної медичної академії післядипломної освіти.

Наголошується, що особливу увагу приділять тим, хто пережив ампутацію і пошкодження головного і спинного мозку.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+