Слухати

Як тяжкопораненому бійцю АТО пройти реабілітацію за програмою НАТО? / Новини на Громадському радіо

Як тяжкопораненому бійцю АТО пройти реабілітацію за програмою НАТО?

11 червня 2016 - 17:47
Вісім американських фахівців приїхали до Києва передавати досвід реабілітації тяжкопоранених бійців АТО за програмою НАТО

Про це інформує «5 канал».

«Після огляду, реабілітологи розробляють комплексні індивідуальні програми відновлення, враховуючи діагноз і тяжкість стану здоров’я кожного військовослужбовця», — йдеться в повідомленні.

Гуманітарна медична місія НАТО триватиме з 11 до 16 червня. Тяжкопоранені бійці АТО, які потребують реабілітації, можуть записатися на консультації до американських фахівців. +38 093 684 36 69 — Віталій Губенко, завідувач кафедри інтенсивної терапії Національної медичної академії післядипломної освіти.

Наголошується, що особливу увагу приділять тим, хто пережив ампутацію і пошкодження головного і спинного мозку.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+