Слухати

Загиблі військові, на одязі яких були шеврони РФ, були громадянами України

11 червня 2016 - 17:00 315
Двоє військовиків, тіла яких було виявлено у Луганській обл. з російськими шевронами на формі, були громадянами України, які брали участь у бойових діях на боці бойовиків терористичної «ЛНР»

Про це в ефірі телеканалу «112-Україна» повідомив координатор гуманітарної місії Збройних сил України «Евакуація-200» Михайло Котелевський.

За його словами, один із загиблих перебував у розшуку.

«Під час проведення виїмки тіл були присутні представники слідчих органів Луганської області, Міжнародного комітету Червоного Хреста, ОБСЄ. Попередньо, був напис ПІБ одного із загиблих і було попередньо встановлено слідчими, що ця людина зникла безвісти і перебуає в розшуку. У цій справі порушено кримінальне провадження, і попередньо ми можемо говорити, що обидва загиблих — громадяни України, мешканці Луганської області», — розповів він.

«На одному з кітелів загиблого був шеврон (російський, – ред.), але особисті речі, які було вилучено і знайдено при тілі… Сьогодні ми зустрічалися з близькими загиблих, вони впізнали ці речі, і ми можемо констатувати, що ці речі належать конкретній людині, і ця людина є громадянином України», — уточнив Котелевський.

Пошукова місія Збройних сил України «Евакуація-200» поблизу села Кримське в Луганській області знайшла тіла двох загиблих із шевронами Росії.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+