Слухати

11 поранених за ніч, 4 загиблих — Зінкевич про евакуацію добровольців

12 червня 2016 - 10:01
З 11 одного тяжкого вже відвезли в Дніпро. Двох тяжких прооперували, вони будуть лишатися в Красноармійську
11 поранених за ніч, 4 загиблих — Зінкевич про евакуацію добровольців / Новини на Громадському радіо

Всі поранені в один момент, цієї ночі, на шахті Бутовка. Про це в ексклюзивному коментарі «Громадському радіо» повідомила Яна Зінкевич. 

«По добровольцях ми евакуювали 11 чоловік поранених. І 4 200-х. З тих 11 одного тяжкого вже відвезли в Днєпр. Двох тяжких прооперували, вони будуть лишатися в Красноармійську. Їх будуть забирати або спецтранспортом, або вертушкою, в залежності від стану. Один легкий, повернувся на позицію. А сімох перевозимо на Дніпро», — розповіла вона. 

Волонтерка Яна Зінкевич вночі написала на своїй сторінці, що Госпітальєри, медики ЗСУ та група АСАП ще працюють над евакуацією хлопців в Авдіївці та під шахтою Бутовка. За її словами, ніч видалась дуже тяжкою.

Яна Зінкевич просить волонтерів та небайдужих навідувати хлопців у Мечникова.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+