Слухати

На Дніпропетровщині за 2 роки для поранених бійців здали 5 тисяч літрів крові

13 червня 2016 - 18:27 47
Про це кореспонденту «Громадського радіо» розповіли на обласній станції переливання крові в рамках акції до Всесвітнього дня донора

«З квітня 2014 року і по сьогоднішній день у нас надано допомогу близько 700 постраждали на Сході, пораненим бійцям. Це ті люди, яким було потрібно переливання компонентів і препаратів крові. Ця кров заготовлена від 7 тисяч донорів. За цей період по всій області звернулися до установ служби крові для здачі крові 10 558 донорів», — розповіла головний лікар обласної станції переливання крові Антоніна Сердюк.

serdyuk_0.jpg

Антоніна Сердюк // Громадське радіо
Антоніна Сердюк
Громадське радіо

Також на обласній станції переливання крові мешканців Дніпра та області повідомили про початок чергової акції. Цього тижня з 13 по 17 червня включно в установах служби крові очікуватимуть на донорів. Всі бажаючі, які не мають протипоказань, зможуть здати кров з 8.00 до 13.00.

«У зв’язку з тими обставинами, які відбуваються на Сході, в Україні зросла потреба в крові. І без громадськості, без населення ми не можемо провести заходи щодо повного і своєчасного забезпечення кров’ю людей, які знаходяться в надзвичайних ситуаціях», —  зазначила Антоніна Сердюк.

За інформацією служби крові, щороку в області здають кров близько 66 тисяч чоловік.

Маргарита Кримова з Дніпра для «Громадського радіо»

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+