Слухати

Україна звертається до ОБСЄ, щоб оприлюднили дані про порушення тиші

13 червня 2016 - 11:32
Україна наполягає, щоб ОБСЄ оприлюднило інформацію про порушників режиму тиші
Україна звертається до ОБСЄ, щоб оприлюднили дані про порушення тиші / Новини на Громадському радіо

Про це розповіла перший заступник голови Верховної Ради Ірина Геращенко під час круглого столу в понеділок, передає РБК-Україна.

«Україна наполягає на тому, щоб спеціальна моніторингова місія ОБСЄ, яка співпрацює зі спеціальним центром на Донбасі по фіксації цих порушень, повинна не тільки фіксувати кількість порушень, а дуже чітко моніторити, хто є порушником і озвучувати ці питання», — сказала Геращенко.

За її словами, вона звернулася до представників ОБСЄ, які задіяні в переговорах в Мінську, щоб 15 червня під час чергового етапу переговорів в Мінську вони оприлюднили таку інформацію.

«Очевидно, ситуація з безпекою на Донбасі, а також її значне погіршення, і є тим ключовим моментом, який не дозволяє говорити про можливість вирішення питань в гуманітарній та економічній сферах», — додала вона.

Ірина Геращенко підкреслила, щоб без вирішення питань у гуманітарній сфері та сфері безпеки робота політичної підгрупи не є можливою.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+