Слухати

Українці платитимуть в вишах «ЛНР» як іноземці — ЗМІ

13 червня 2016 - 17:10
Українські абітурієнти сплачуватимуть за навчання в вузах «ЛНР», як іноземні громадяни
Українці платитимуть в вишах «ЛНР» як іноземці — ЗМІ / Новини на Громадському радіо

Про це пише українська служба Бі-Бі-Сі за посиланням на «джерела ВВС Україна з  «ЛНР».

«У навчальних закладах самопроголошеної «ЛНР» оголосили, що українці платитимуть за навчання, як іноземці… При цьому прийом на новий 2016/2017 навчальний рік для росіян буде здійснюватися на загальних підставах, як і для абітурієнтів «ЛНР», — зазначає видання.

Зазначимо, що рік тому Валентина Ткаченко, яка називає себе «міністром освіти ЛНР» заявляла, що луганські виші не зможуть прийняти іноземних студентів. 

Торік вона констатувала, що до тих пір, поки в «ЛНР» немає посольств або консульств в інших країнах, освітяни «республіки»  не зможуть забезпечити правову основу перебування іноземних громадян на території.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+