Слухати

Адвокат Афанасьєва не коментує можливий обмін, щоб «не нашкодити»

14 червня 2016 - 12:37
Адвакат українця засудженого в Росії Геннадія Афанасьєва Олександр Попков не коментує питання обміну свого підзахисного та іношого засужденого в Росії українц Юрія Солошенка
Адвокат Афанасьєва не коментує можливий обмін, щоб «не нашкодити» / Новини на Громадському радіо

«Я не готовий зараз коментувати цю інформацію», — сказав адвокат Олександр Попков «Інтерфакс-Україна», додавши, що захист не може давати коментарі, тому що «боїться нашкодити».

Адвокат погодився прокоментувати можливий обмін, коли той відбудеться.

В той же час з’явилась інформація, що за засудженими в Росії українцями Юрієм Солошенко і Геннадієм Афанасьєвим з України вилетів літак, який має доставити українців на Батьківщину.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+