Слухати

Афанасьєв: «Я щасливий, що я — українець!»

14 червня 2016 - 18:50
Українець Геннадій Афанасьєв звернувся до іноземних журналістів під час першої прес-конференції після повернення в Україну
Афанасьєв: «Я щасливий, що я — українець!» / Новини на Громадському радіо

Афанасьєв подякував за увагу, яку журналісти приділяли і йому, і іншим політв’язням, які утримуються в Росії. В той же час звернувся до міжнародної спільноти, щоб вона не відмовлялась від санкцій щодо Росії.

«Можливо, завдяки вам, скоро повернуться Олег Сєнцов і Олександр Кольченко», — сказав Афанасьєв.

«Я щасливий, що я — українець!», — завершив свій виступ Геннадій Афанасьєв.

У свою чергу другий звільнений українець Юрій Солошенко сказав: «Ви не уявляєте, що таке повернутися на Батьківщину!». 

Він зазначив, що в Росії у нього залишились друзі, але «Росія зараз ворожа нашій країні». 

Нагадаємо, українців, засуджених в Росії, Геннадія Афанасьєва і Юрія Солошенка обміняли сьогодні на двох інших громадян України Олену Гліщінськ і Віталія Діденка. Вони звинувачувались в участі у так званій «Народній ради Бессарабії». Одним з її завдань була дестабілізаця, яку російські спецслужби почали реалізовувати рік тому. Планувалося здійснити політичні вбивства (зокрема народного депутата Олексія Гончаренко), підірвати мости і відрізати південь Одеської області від решти території України.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+