Слухати

Мати Геннадія Афанасьєва прибула до Києва і чекає обміну сина

14 червня 2016 - 11:37
Матір засудженого в Росії кримчанина Геннадія Афанасьєва Ольга приїхала до Києва і очікує повернення сина в Україну

За її словами, вона не знає жодних подробиць того, коли точно має відбутися запланований обмін, але сподівається побачити сина вже у вівторок, передають Крим Реалії.

«Мені сказали приїхати в Київ, якщо я тут перебуваю, це вже про щось говорить», — сказала Ольга Афанасьєва.

Напередодні про можливий обмін українців Геннадія Афанасьєва і Юрія Солошенко, засуджених в Росії і визнаних політв’язнями, повідомила газета «Дзеркало тижня», посилаючись на джерело в Адміністрації президента України. За інформацією видання, повернення українців на батьківщину має відбутися у вівторок, 14 червня, в першій половині дня.

Раніше повідомлялося про можливий обмін двох громадян Росії, підозрюваних у справі подій 2 травня в Одесі, на засуджених в Росії двох громадян України Юрія Солошенко і Геннадія Афанасьєва при наявності політичної волі. Про це, зокрема, заявили генпрокурор України Юрій Луценко.

Міністр юстиції України Павло Петренко повідомив, що українська сторона передала Росії документи по поверненню на батьківщину Солошенко і Афанасьєва. За словами Петренка, в даному випадку, як і в випадку з Надією Савченко, політичні переговори ведуться до останнього моменту.

У Росії 26-річному Геннадію Афанасьєву інкримінували створення на території Криму терористичного співтовариства і засудили в 2015 році до семи років ув’язнення, а 74-річний Юрій Солошенко відбуває 6-річне ув’язнення за звинуваченням у шпигунстві.
 

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
FacebookTwitterGoogle+