Слухати

У «ДНР» готуються до «місцевих виборів», — «ІС»

14 червня 2016 - 09:57
У «ДНР» вживаються заходи з підготовки до «місцевих виборів»
У «ДНР» готуються до «місцевих виборів», — «ІС» / Новини на Громадському радіо

Про це на своїй сторінці у Facebook написав координатор групи «Інформаційний спротив», народний депутат Дмитро Тимчук.

«У «ДНР» вживаються заходи з підготовки до «місцевих виборів». Зокрема, ватажком «ДНР» Олександром Захарченком дано вказівку забезпечити першочергову реєстрацію в «органах юстиції «ДНР» представників громадських рухів та структур, створених за ініціативою РФ, а також підконтрольних ватажкам «ДНР». У цей час відповідний пакет документів подали «громадське об’єднання“ «Ветерани Новоросії“»і «міжрегіональне громадське об’єднання» «союз добровольців Донбасу» (обидві структури контролюються помічником президента РФ Владиславом Сурковим)», — повідомив Д.Тимчук.

 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+