Слухати

В Алчевську на зупинках «цитують» Мозгового

14 червня 2016 - 17:58
В Алчевську на зупинках і в інших громадських місцях з'явились надписи з фразою «Я — человек, со мной народ!»
В Алчевську на зупинках «цитують» Мозгового / Новини на Громадському радіо

Про це свідчать фотографії зроблені городянами.

За словами людей, ця фраза належить ватажку банди «Привид» Олексію Мозговому. Комунальні служби не поспішають прибирати ці надписи.

na_zupynci.jpg

На зупинці // informator.media
На зупинці
informator.media
 

fasad_fontanu.jpg

Фасад фонтану // informator.media
Фасад фонтану
informator.media

Олексій Мозговий — один ватажків збройних формувань «ЛНР» «Привид». Убитий в результаті замаху невідомих осіб.

Відповідальність за вбивство Мозгового першими взяли на себе українські диверсанти, які називають себе «Тіні». Начальник слідчого відділу генпрокуратури «ЛНР» Леонід Ткаченко повідомив, що слідство розглядає декілька версій того, що сталося, «в тому числі і про роботу диверсійних розвідувальних груп з боку України».

Дехто з журналістів, політиків і бойовиків «ЛНР» поклали провину за вбивство Олексія Мозгового на Кремль і керівництво «ЛНР», яке Мозговий напередодні замаху прямо звинуватив у зраді, «змові з київської хунтою». 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+