Слухати

Бойовики не пускають адвоката до важкохворого українця з вибитими очима

15 червня 2016 - 17:04 117
Українська сторона в черговий раз надала пропозиції щодо звільнення 25 важкохворих українців, які зараз в руках бойовиків

Про це написала учасниця Тристоронньої контактної групи в Мінську і спікерка парламенту Ірина Геращенко.

«Кілька місяців ми не могли добитися відповіді, де утримують важкопораненого В. Жемчугова, в якого ампутовані кінцівки, вибиті очі. І ось сьогодні так звані представники ОРЛО визнали, що ця важкохвора людина утримується в СІЗО, і до нього не пускають адвокатів » за станом здоров’я». Хіба це не тортури?! Ми висловили вимогу негайного звільнення Жемчугова і передали наші пропозиції щодо цього учасникам гуманітарної групи —ОБСЄ і РФ — які мають задіяти всі свої можливості, аби розблокувати процес звільнення», — написала Ірина Геращенко. 

Також напередодні українська сторона в черговий раз надала пропозиції щодо звільнення 25 важкохворих українців, що їх утримують в ОРДО, і висловили готовність передати 50 громадян, аби тільки розблокувати питання заручників.

«У відповідь почули, що представник ООН Ю. Супрун засуджений за військові злочини ( питання «яким псевдосудом?» залишається риторичним), а історик І. Козловський —шпигун і виготовляв боєприпаси….. Абсурдність цих заяв очевидна, і тільки підкреслює, з ким вимушено маємо спілкуватися заради звільнення українців. Бойовики як і раніше вимагають амністії у формі ультиматуму. На ультиматуми Україна не піде. До компромісів заради заручників готові», — зазначила спікерка парламенту. 

 

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+