Слухати

Бойовики не пускають адвоката до важкохворого українця з вибитими очима

15 червня 2016 - 17:04
Українська сторона в черговий раз надала пропозиції щодо звільнення 25 важкохворих українців, які зараз в руках бойовиків
Бойовики не пускають адвоката до важкохворого українця з вибитими очима / Новини на Громадському радіо

Про це написала учасниця Тристоронньої контактної групи в Мінську і спікерка парламенту Ірина Геращенко.

«Кілька місяців ми не могли добитися відповіді, де утримують важкопораненого В. Жемчугова, в якого ампутовані кінцівки, вибиті очі. І ось сьогодні так звані представники ОРЛО визнали, що ця важкохвора людина утримується в СІЗО, і до нього не пускають адвокатів » за станом здоров’я». Хіба це не тортури?! Ми висловили вимогу негайного звільнення Жемчугова і передали наші пропозиції щодо цього учасникам гуманітарної групи —ОБСЄ і РФ — які мають задіяти всі свої можливості, аби розблокувати процес звільнення», — написала Ірина Геращенко. 

Також напередодні українська сторона в черговий раз надала пропозиції щодо звільнення 25 важкохворих українців, що їх утримують в ОРДО, і висловили готовність передати 50 громадян, аби тільки розблокувати питання заручників.

«У відповідь почули, що представник ООН Ю. Супрун засуджений за військові злочини ( питання «яким псевдосудом?» залишається риторичним), а історик І. Козловський —шпигун і виготовляв боєприпаси….. Абсурдність цих заяв очевидна, і тільки підкреслює, з ким вимушено маємо спілкуватися заради звільнення українців. Бойовики як і раніше вимагають амністії у формі ультиматуму. На ультиматуми Україна не піде. До компромісів заради заручників готові», — зазначила спікерка парламенту. 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+