Слухати

Майже 60 прикодонників звільнено, але системної корупції нема — Шкіряк

15 червня 2016 - 16:38
З початку року 58 військовослужбовців Державної прикордонної служби сержантського та рядового складу було звільнено з лав ЗСУ, а до дисциплінарної відповідальності притягнуто 401-го військовослужбовця
Майже 60 прикодонників звільнено, але системної корупції нема — Шкіряк / Новини на Громадському радіо

shkyryak.jpg

Зорян Шкіряк // «Громадське радио»
Зорян Шкіряк
«Громадське радио»

Таку статистику сьогодні на брифінгу в Маріуполі оприлюднив радник міністра внутрішніх справ України Зорян Шкіряк.

Радник міністра зазначив, що, на його думку, звинувачення прикордонників у системній корупції є безпідставні. За його словами, «такі факти є, але говорити про системну корупцію некоректно».

Зорян Шкіряк також заявив, що фінансування силових органів з боку держави не відповідає належному рівню. За його словами, ситуацію може поліпшити ухвалення депутатами ВР закону про спецконфіскацію.

У Донецькій області Зорян Шкіряк перебуває з робочим візитом вже третю добу за дорученням міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.

Іван Атаманов з Маріуполя для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+