Слухати

Мітингуючі шахтарі ночували на підлозі в міністерстві соцполітики

15 червня 2016 - 09:44
Також вони вимагають так званого осучаснення пенсій та виплат
Мітингуючі шахтарі ночували на підлозі в міністерстві соцполітики / Новини на Громадському радіо

У будівлі Мінсоцполітики ночували близько 80 мітингувальників-шахтарів. 

«80 шахтарів-інвалідів, які мають стаж роботи 20-35 років у важких складних умовах із видобутку вугілля, залізної руди, марганцю, урану, різних кольорових металів, провели минулу ніч на підлозі під кабінетом міністра соціальної політики Андрія Реви. Шахтарі-інваліди вимагають осучаснення пенсій для усіх пенсіонерів України, яке не коригували аж із 2007 року, а також не здійснювали виплат згідно із законом про індексацію регресів, які проводяться з 1 березня кожного року у зв’язку із зростанням середньої заробітної плати», — пише Михайло Волинець,  голова незалежної профспілки гірняків України. 

Шахтарі вимагають проведення «індексації розмірів регресів по відношенню до росту заробітної плати». Також вони вимагають «осучаснення пенсій». Ті хто, зараз виходить на пенсію, заробляють в 3-4 рази більше, ніж ті, хто вийшов на пенсію в 2007 році. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+