Слухати

«Шахтарі не заважають, але хтось зламав турнікети», — міністр Рева

15 червня 2016 - 11:02
Андрій Рева має підозри, що активісти зараз намагаються створити видимість, ніби завдяки їх зусиллям законопроект таки пройде голосування
«Шахтарі не заважають, але хтось зламав турнікети», — міністр Рева / Новини на Громадському радіо

Питання, які висунуті шахтарями, що ночували цієї ночі в міністерстві,  вже знаходяться в компетенції розгляду комітету ВР.  Відповідний законопроект про регресні виплати і перерахування пенсій поданий міністерством і має бути розглянутий парламентом.  Про це «Громадському радіо» в ексклюзивному коментарі повідомив голова міністерства соціальної політики Андрій Рева.

«Вони (мітингарі — прим. ред.)  мені абсолютно не заважають. Єдине, що цей протест має відбуватися в рамках чинного закону, без ламання дверей і т.п. Зараз є зареєстроване кримінальне провадження, тоді скажуть, хто ламав. Під час акції відбулося ламання вхідних турнікетів», — заявив міністр. 

За його словами, мова йде про шахтарів, які стали інвалідами.

c276 297c77a04a4aef55c3252f794 743.jpg

Андрій Рева // naiu.org.ua
Андрій Рева
naiu.org.ua

«Вони отримують регресні виплати і отримують пенсію. Але не за рахунок пенсійного фонду, а фонду страхування від нещасного випадку. Для того, щоб їм перерахувати пенсію, потрібно десь 500 млн. на рік. Ми з’ясували ситуацію, ці гроші в цьому фонді є», — запевнив посадовець. 

Андрій Рева має підозри, що активісти зараз намагаються створити видимість, ніби завдяки їх зусиллям законопроект таки пройде голосування.

«Коли вже Верховна Рада має розглядати законопроект, раптом виникла акція. Очевидно хтось, знаючи, що буде позитивний розгляд, вирішив ще показати, що має до цього певне відношення», — розповів міністр.

В той час голова незалежної профспілки гірняків України Михайло Волинець повідомив «Громадському радіо», що має інформацію, що законопроект не буде  підтриманий депутатами. В такому випадку постає питання, чому акція не під Верховною Радою, а в Мінсоцполітики. Так як від міністерства в даному випадку вже нічого не залежить. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+