Слухати

У Дніпрі започаткували бізнес-тренінги для демобілізованих бійців

15 червня 2016 - 17:56
До тренінгу долучилися сорок демобілізованих бійців
У Дніпрі започаткували бізнес-тренінги для демобілізованих бійців / Новини на Громадському радіо

Проект, спрямований на соціальну адаптацію вчорашніх воїнів, сьогодні пройшов апробацію у стінах облдержадміністрації. Про це повідомляє кореспондент «Громадського радіо» з Дніпра.

byznes.jpg

Тренінг // «Громадське радіо»
Тренінг
«Громадське радіо»

До тренінгу, який проводиться на волонтерських засадах, долучилися сорок демобілізованих бійців. Серед них — Віталій Шульга. Після демобілізації чоловік залишився без роботи. А до цього мав невеличкий бізнес. Тож подібні тренінги вважає для себе дуже корисними:

«Я завжди працював фізичною працею, далекобійником, ну машина, там важка праця, хочеться спробувати щось розумове,  щось новеньке. Може, щось підкажуть, навчать чогось. Може-бути, якісь ідеї, бізнес-плани. Може-бути, зібратися в якусь групу. Разом щось там спробувати», — розповів Віталій Шульга.

shulga.jpg

Віталій Шульга  // «Громадське радіо»
Віталій Шульга
«Громадське радіо»

Організатори підкреслюють: головна мета тренінгів — допомогти військовим повернутися до мирного життя. Включаючи навички складання резюме. А наскільки серйозно займатися бізнесом — тут вже вирішуватимуть самі демобілізовані».

«Даний проект і сьогоднішня, як ми її називаємо, дегустація цього проекту — це саме практичні інструменти, практичний інструмент оцінки як ми її називаємо, для того, щоб учасники трохи краще розібралися в своїх сильних і слабких сторонах. Виходячи з розуміння своїх сильних і слабких сторін вибрати щось з напрямків: або раціональне працевлаштування, або бізнес з нуля, чи раціональне використання свого поточного бізнесу», —  говорить тренер Олена Войцеховська.

elena.jpg

Олена Войцеховська // «Громадське радіо»
Олена Войцеховська
«Громадське радіо»

Маргарита Кримова з Дніпра для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+