Слухати

У Харкові влада забороняє транслювати матчі Євро-2016, де грає Росія

15 червня 2016 - 19:06
Приватників, які можуть транслювати футбол, поліцейські просять підписати розписку «про заборону демонстрації атрибутики та символіки збірної Росії, а також про недопущення трансляції матчів з РФ"
У Харкові влада забороняє транслювати матчі Євро-2016, де грає Росія / Новини на Громадському радіо

У Харкові поліцейські проводять з власниками приватних закладів бесіди про те, що транслювати матчі Євро-2016 за участю збірної Росії — неприпустимо. Приватників, які можуть транслювати футбол, поліцейські просять підписати розписку «про заборону демонстрації атрибутики та символіки збірної Росії, а також про недопущення трансляції матчів збірної Росії під час проведення Євро-2016».

Фотографію розписки, врученої співробітником Управління захисту економіки Нацполіції, опублікувала на своїй сторінці в Фейсбук піар-директор харківського гольф-курорту Анна Гін. У коментарі «Громадському радіо» вона розповіла про візит поліцейського і своє ставлення до таких заходів.

«Приходив чоловік в штатському, показав посвідчення, був ввічливим.  Справа не в цій людині. Справа навіть не в ініціативі, можливо, вона хороша. Мене обурило формулювання «заборонити». Якщо ви десь вирішили таким чином забезпечити безпеку — напишіть «рекомендуємо вам не транслювати цей матч, щоб уникнути провокацій». 

За її словами, така заборона дуже схожа на радянські часи.  

За коментарями кореспондент «Громадське радіо» звернувся до прес-секретаря Національної поліції України Ярослава Тракало. Той переадресував питання до голови Харківської обласної державної адміністрації.
 
«Всі запитання до губернатора Харківської області. Це рішення Харківської обласної адміністрації», — заявив він.

Радник голови Харківської ОДА Сергій Стороженко з приводу трансляції матчів збірної Росії сказав наступне.
 
«Йшлося не лише про фан-зону, а й про фан-бари, кафе, де багато людей збирається для трансляції, і т.д.», — зазначив Сергій Стороженко. — В нас є лист СБУ, рішення міськради, де рекомендовано в публічних місцях утриматися від трансляцій матчів. Мотивація проста: щоб уникнути масових безпорядків. Слово «рекомендація» передбачає згоду усіх сторін».

Нагадаю, сьогодні збірна Росії в рамках Єврочемпіонату зіграла зі Словаччиною. Матч завершився з рахунком 2: 1 на користь словаків.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+